Informace o firmě

Společnost Plotové centrum působí na českém trhu od roku 1999 jako dodavatel plotových systémů. Z původně doplňkové činnosti prováděné dvěma zaměstnanci vybavenými krumpáčem a lopatou se za pět let stal hlavní program firmy. V roce 2002 se z původní divize stala samostatná firma Plotové centrum, spol. s.r.o., která má v současné době 6 kmenových zaměstnanců, specialistů v oboru plotových systémů a 12 sezónních pracovníků, kteří provádějí montáže.

Společnost je vybavena moderní mechanizací pro stavby a montáže oplocení.

Každá pracovní četa má k dispozici dodávkový automobil s potřebným pracovním vybavením.

Společnost dále disponuje vozovým parkem: nákladní automobil VOLVO s HR, traktorbagrem JCB a dvěmi pásovými smykem řízenými nakladči - BOBCAT. Součástí všech zemních strojů je vrtací souprava. Na stroje BOBCAT vlastníme nástroj - půdní frézu, která slouží k finální úpravě povrchu podél oplocení.

Ve vlastní kovovýrobní hale (600m2) vyrábíme brány - posuvné a dvoukřídlé, branky a ostatní příslušenství k oplocení.

 

Obchodní politika firmy je postavena na vysoké jakosti našich dodávek. Společnost vlastní certifikát ČSN EN ISO 9001:2009 a osvědčení od NBÚ, které umožňuje přístup k utajovaným informacím na stupeň důvěrné. Kvalita a spolehlivost je zajištěna kvalitou používaných komponentů a vlastních výrobků a kvalitní práci našich pracovníků. Díky flexibilitě montážních čet a vlastní výrobě je firma schopna přizpůsobit se ve velmi krátké době požadavkům zákazníka ve všech směrech. Zakládáme si na profesionálně odvedené práci podpořené profesním růstem pracovníků, pro které jsou vytvořeny výhodné pracovní i sociální podmínky.

Program je postaven převážně na produktech cerifikovaných firem: DIRICKX, BETAFENCE, FAMAVI a WISNOWSKI.

 

Díky novým technologiím a výrobkům jsme schopni odvést profesionální práci, která je nejen špičkově provedená, ale také velmi estetická.

 

Pro své partnery i zákazníky nabízíme také veškeré příslušenství potřebné k montáži (sloupky, vzpěry, pletiva, napínací dráty, žiletkové dráty, ostnaté dráty, napínací strojky, PVC prvky k montáži plotových systémů, přípojkové pilíře, brány a další příslušenství). Naši pracovníci Vám díky bohatým zkušenostem také ochotně poradí při řešení Vašich požadavků na oplocení.

VIZITKA NAŠÍ PRÁCE =  PLOT = VIZITKA VAŠEHO DOMU